headerphoto
Home

Jakie zainstalować okna i jakie położyć podłogi?

Artel spółka cywilna
52-212 Wrocław, Nenckiego 138
Polska,
Telefon: 71 78 10 266, 605 273 232 Fax: 71 78 10 266

Budowa domu lub renowacja starego mieszkania sprawia, że zaczynamy poszukiwać funkcjonalnych okien.

Zastanawiamy się też, jaką położyć podłogę w naszym nowym domu?

Wszyscy chcielibyśmy, aby okna i podłogi były solidne i ładnie wyglądające. Jeżeli chodzi o okna, to mamy do wyboru okna z pcv lub drewniane. W przypadku remontu, gdy posiadamy już okna drewniane, które nam się podobają i nie chcielibyśmy ich stracić może odbyć się tylko renowacja okien drewnianych. Gdy jednak chcemy zastąpić je oknami pcv, to mamy na rynku nieograniczone możliwości, by wybrać takie, jakie nam najbardziej odpowiadają. 

W ofertach sklepowych znajdują się różne modele okien, o różnych rozmiarach, jak i konkurencyjnych cenach. Okna plastikowe należą do wygodnych i uniwersalnych. Wyróżniają się wysoką wytrzymałością na czynniki atmosferyczne, jak i mechaniczne. Poza tym wyglądają estetycznie i bardzo dobrze wkomponowują się w każdą elewację budynku. Równie ważna jest w domu podłoga. I tu musimy wybrać rodzaj podłogi w zależności od naszego gustu, gdyż ogólnie modne są zarówno drewniane podłogi oraz parkiety.  Sprawdź wzorniki na stronie: http://www.artel-art.pl.

Pod tym względem każdy musi dokonać indywidualnego wyboru. Do wnętrz o aranżacji nowoczesnej bardziej będzie pasował parkiet. Natomiast do pomieszczeń zaaranżowanych w stylu klasycznym, czy rustykalnym na pewno lepszym rozwiązaniem będzie drewniana podłoga ułożona z desek. Deski będą wówczas wyłącznie polakierowane. Dzięki temu podłoga zachowa swój naturalny wygląd. Widoczne będą także naturalne słoje na deskach, co wprowadzi do domu przytulny i swojski klimat.

Fotorelacja

drzwi

okna

podłogi

dom

wnętrze


Ten artykuł nie był jeszcze komentowany